Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 6772 Krążownik Alpha Team

Alpha Team Cruiser

Porównaj ceny zestawu 6772 Krążownik Alpha Team

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 6772 Krążownik Alpha Team szczegółowe informacje

Podwójne turbosilniki poruszają potężną maszyną. Agent Radia, geniusz technologii laserowej, prowadzi Drużynę Alpha do celu, przy pomocy swego najnowszego wynalazku - Laserowego Systemu Naprowadzającego. Sprawdź, jak to działa!

Zestaw LEGO® Krążownik Alpha Team został po raz pierwszy zaprezentowany w 2001 roku. Składa się on z 57 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 6772 Krążownik Alpha Team należy do klocków z tematów LEGO® Alpha Team. Seria LEGO® Alpha Team cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 6772.

Instrukcja budowy LEGO® 6772 Krążownik Alpha Team z serii LEGO® Alpha Team

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 6772 Krążownik Alpha Team? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 6772 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®