Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej

Radiator Springs Lightning McQueen

Porównaj ceny zestawu 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 10 listopada 2023

LEGO® 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej szczegółowe informacje

Nasz bohater Zygzak McQueen wraca na tor, na którym ścigał się w słynnym wyścigu o Złoty Tłok. Pokaż zniecierpliwionej publiczności zawrotną prędkość Zygzaka McQueena!

Zestaw LEGO® Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej został po raz pierwszy zaprezentowany w 2011 roku. Składa się on z 35 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej należy do klocków z tematów LEGO® Auta. Seria LEGO® Auta cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 8200.

Instrukcja budowy LEGO® 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej z serii LEGO® Auta

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 8200 Zygzak McQueen w Chłodnicy Górskiej? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 8200 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®