Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja

Ultimate Building Lightning McQueen

Porównaj ceny zestawu 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 11 czerwca 2024

LEGO® 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja szczegółowe informacje

Na linii startowej międzynarodowego wyścigu Grand Prix w Tokio Zygzak McQueen dumnie prezentuje złote opony tłumnie zgromadzonym kibicom. Guido zagrzewa go do walki na stanowisku serwisowym — czy pomoż esz Zygzakowi McQueenowi wygrać w pięknym stylu?

Zestaw LEGO® Zygzak McQueen — superkonstrukcja został po raz pierwszy zaprezentowany w 2011 roku. Składa się on z 242 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja należy do klocków z tematów LEGO® Auta. Seria LEGO® Auta cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 8484.

Instrukcja budowy LEGO® 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja z serii LEGO® Auta

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 8484 Zygzak McQueen — superkonstrukcja? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 8484 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®