Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S

The Batcopter: The Chase for Scarecrow

Porównaj ceny zestawu 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S szczegółowe informacje

Niesamowity Batcopter mknie po niebie! Od Batmana™ zależy, czy udaremni on plan Scarecrowa, który chce zrzucić bomby wypełnione gazem strachu na mieszkańców Gotham City™. Wystrzel pociski z Batcoptera w dwupłat Scarecrowa zanim zrzuci on bomby z gazem. W skład zestawu wchodzą minifigurki Batmana i Scarecrowa.

Zestaw LEGO® Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S został po raz pierwszy zaprezentowany w 2007 roku. Składa się on z 293 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S należy do klocków z tematów LEGO® Batman. Seria LEGO® Batman cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7786.

Instrukcja budowy LEGO® 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S z serii LEGO® Batman

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7786 Batcopter™: Pościg za mistrzem strachu S? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7786 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®