Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™

Robin's Scuba Jet: Attack of The Penguin

Porównaj ceny zestawu 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™ szczegółowe informacje

W podwodnym wyścigu z czasem w celu odzyskania brakującego kryształu, Robin™ będzie potrzebował całego swojego sprytu oraz superszybkiego napędu podwodnego, aby pokonać Penguina™, oraz pomagające mu słodkie, ale złośliwe małe pingwiny i strzelającą rakietami łódź podwodną. Zestaw zawiera figurki Robina i Penguina.

Zestaw LEGO® Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 207 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™ należy do klocków z tematów LEGO® Batman. Seria LEGO® Batman cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7885.

Instrukcja budowy LEGO® 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™ z serii LEGO® Batman

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7885 Podwodny napęd Robina: Atak Penguina™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7885 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®