Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

Klocki LEGO® Belville

LEGO® Belville to seria klocków, które są idealne dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Seria ta charakteryzuje się dużą ilością kolorowych klocków w kształcie ludzi, zwierząt, samochodów, domów i innych elementów, które dzieci mogą łączyć, tworząc własne kreatywne budowle. Klocki z tej serii mają wytrzymałe elementy, które są odpowiednie dla małych rączek. W zestawach z tej serii znajdują się też wyjątkowe części, takie jak figurki ludzi, zwierząt, meble i akcesoria, które pomagają w tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

Klocki LEGO® Belville są idealne do rozwijania kreatywności i wyobraźni dzieci, a także do budowania i tworzenia. Są one również bezpieczne, wytrzymałe i łatwe do połączenia, co ułatwia dzieciom konstruowanie wyjątkowych budowli.

Najpopularniejsze zestawy z serii LEGO® Belville to: Horse Stables (Stajnia koni), The Royal Castle (Królewski zamek), The Palace (Pałac), Circus (Cyrk), Farmhouse (Dworek), Fire Station (Stacja pogotowia), Pet Shop (Sklep zoologiczny) i Dream Castle (Zamek marzeń).