Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 5943 Projektowanie wnętrz

Interior Designer

Porównaj ceny zestawu 5943 Projektowanie wnętrz

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 5943 Projektowanie wnętrz szczegółowe informacje

Jaki pokój dzisiaj stworzysz? Możesz opalać się na patio, zaprojektować kolorową łazienkę, bawić się w szefa kuchni i odgrywać wiele innych ról. Bądź twórcza i zaprojektuj swój niepowtarzalny domek dla lalek!

Zestaw LEGO® Projektowanie wnętrz został po raz pierwszy zaprezentowany w 2004 roku. Składa się on z 96 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 5943 Projektowanie wnętrz należy do klocków z tematów LEGO® Belville. Seria LEGO® Belville cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 5943.

Instrukcja budowy LEGO® 5943 Projektowanie wnętrz z serii LEGO® Belville

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 5943 Projektowanie wnętrz? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 5943 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®