Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70785 Pohatu – Władca Skał

Pohatu - Master of Stone
od 348,71 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 66 szt.
  • Cena katalogowa: 59,99 zł
  • Seria: LEGO® Bionicle
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70785 Pohatu – Władca Skał

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 348,71 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 70785 Pohatu – Władca Skał szczegółowe informacje

Przywołaj niezwykłą moc żywiołów Pohatu – władcy skał, aby pozbyć się Pająka Zgłady! Przyczep wielofunkcyjne rakietowe bumerangi do stóp tej potężnej figurki BIONICLE® o ruchomych kończynach i wystrzel prosto w niebo. Gdy znajdziesz Pająka Zagłady, zmień rakietowe bumerangi w 2 ogromne bumerangi bojowe i przygotuj się do walki o Złotą Maskę Skał. Nie pozwól, by wróg zdjął maskę Pohatu i włącz ramię bojowe, którego potworna siła wyrzuci Pająka Zagłady w powietrze!

Postaw Pohatu – władcę skał naprzeciwko Pająka Zagłady!

Zestaw LEGO® Pohatu – Władca Skał został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 66 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 70785 Pohatu – Władca Skał należy do klocków z tematów LEGO® Bionicle. Seria LEGO® Bionicle cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 348,71 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70785.

Instrukcja budowy LEGO® 70785 Pohatu – Władca Skał z serii LEGO® Bionicle

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70785 Pohatu – Władca Skał? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70785 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®