Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70789 Onua – Władca Ziemi

Onua - Master of Earth
od 664,01 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 108 szt.
  • Cena katalogowa: 89,99 zł
  • Seria: LEGO® Bionicle
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 8+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70789 Onua – Władca Ziemi

Sklep Cena
amazon.pl amazon.pl 664,01 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 70789 Onua – Władca Ziemi szczegółowe informacje

Onua – władca ziemi kopie głęboko, aby odzyskać mistyczną Złotą Maskę! Ta silna figurka o ruchomych kończynach ma wszystko, by zmierzyć się z Pająkiem Zagłady w podziemnej walce, w tym 4 złote pokrywy BIONICLE® i potężne ramię bojowe. Kop głęboko za pomocą turbołopat i nie pozwól złemu Pająkowi Zagłady, by zerwał maskę Onuy. Następnie zmień jego turbołopaty w ogromny młot, od którego zatrzęsie się ziemia — inne narzędzia są za słabe, by przebić drogę do Złotej Maski.

Onua i jego Tektoniczny Młot urządzą pod ziemią prawdziwy kamieniołom!

Zestaw LEGO® Onua – Władca Ziemi został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 108 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 70789 Onua – Władca Ziemi należy do klocków z tematów LEGO® Bionicle. Seria LEGO® Bionicle cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 664,01 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70789.

Instrukcja budowy LEGO® 70789 Onua – Władca Ziemi z serii LEGO® Bionicle

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70789 Onua – Władca Ziemi? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70789 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®