Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek

Mask Maker vs. Skull Grinder
od 525,32 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 171 szt.
  • Cena katalogowa: 129,99 zł
  • Seria: LEGO® Bionicle
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 8+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 525,32 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® BIONICLE® Twórca Masek kontra Władca Czaszek przedstawia ostateczne starcie dobra ze złem! Połącz siły z mędrcem Ekimu, Twórcą Masek, aby uniemożliwić Władcy Czaszek zdobycie potężnej Maski Stworzenia. Włącz funkcje ramion bojowych i ruszaj do walki! Unikaj ciosów kostura złodzieja masek — złowrogi władca czaszek próbuje strącić niezwykłą maskę ochronną Twórcy Masek. Broń się tarczą z obrotowym ostrzem i atakuj, wystrzeliwując pociski z młota mocy. Aby odnieść zwycięstwo nad przerażającym przeciwnikiem, Twórca Masek musi użyć wszystkich swoich magicznych zdolności!

Stań do walki ze złem o mityczną Maskę Stworzenia!

Zestaw LEGO® Twórca Masek kontra Władca Czaszek został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 171 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek należy do klocków z tematów LEGO® Bionicle. Seria LEGO® Bionicle cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 525,32 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70795.

Instrukcja budowy LEGO® 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek z serii LEGO® Bionicle

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70795 Twórca Masek kontra Władca Czaszek? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70795 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®