Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40367 Statua Wolności

Lady Liberty
od 68,58 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40367 Statua Wolności

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 68,58 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 40367 Statua Wolności szczegółowe informacje

Uczcij niepodległość, budując figurkę LEGO® Brickheadz™ 40367 Statua Wolności. Wersja Statuy Wolności zbudowana z klocków LEGO ma piaskowozieloną kolorystykę i trzyma złotą pochodnię. Model doskonale sprawdzi się jako prezent dla fanów LEGO, który można zbudować i dumnie ustawić na półce.

  • Statua Wolności z serii LEGO® Brickheadz™ w piaskowozielonym kolorze ze złotą pochodnią.
  • Statua Wolności ma ok. 11 cm wysokości.

Zestaw LEGO® Statua Wolności został po raz pierwszy zaprezentowany w 2019 roku. Składa się on z 153 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40367 Statua Wolności należy do klocków z tematów LEGO® BrickHeadz™. Seria LEGO® BrickHeadz™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 68,58 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40367.

Instrukcja budowy LEGO® 40367 Statua Wolności z serii LEGO® BrickHeadz™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40367 Statua Wolności? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40367 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®