Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40440 Owczarek niemiecki

German Shepherd
od 86,90 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40440 Owczarek niemiecki

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 86,90 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 40440 Owczarek niemiecki szczegółowe informacje

Dzieciom, które kochają zwierzęta, na pewno spodoba się ten kolekcjonerski zestaw BrickHeadz™ z psem i szczeniakiem do zabawy. Owczarek niemiecki nosi apaszkę i ma ruchomy ogon, a szczeniak z wystawionym czerwonym językiem wygląda przeuroczo. Psiaki siedzą na solidnej podstawce w ozdobionym koszu. Ten zestaw konstrukcyjny to doskonały prezent dla wszystkich dzieci, kolekcjonerów modeli z serii BrickHeadz i miłośników zwierząt.

  • Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny z zabawnymi modelami LEGO® BrickHeadz™ owczarka niemieckiego i szczeniaka, które siedzą w koszu.
  • Ten 247-elementowy model ma ok. 8 cm wysokości i zawiera apaszkę, ruchomy ogon i ozdobiony kosz dla psiaków.
  • Świetny prezent dla fanów LEGO®, kolekcjonerów modeli BrickHeadz™ i miłośników zwierząt w wieku od 8 lat.

Zestaw LEGO® Owczarek niemiecki został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 247 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40440 Owczarek niemiecki należy do klocków z tematów LEGO® BrickHeadz™. Seria LEGO® BrickHeadz™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 86,90 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40440.

Instrukcja budowy LEGO® 40440 Owczarek niemiecki z serii LEGO® BrickHeadz™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40440 Owczarek niemiecki? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40440 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®