Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41630 Jack Skellington i Sally

Jack Skellington & Sally

Porównaj ceny zestawu 41630 Jack Skellington i Sally

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 41630 Jack Skellington i Sally szczegółowe informacje

Sięgnij po klocki LEGO® BrickHeadz™ i zbuduj własne figurki Jacka Skellingtona i Sally z popularnego filmu Disneya i Tima Burtona „Miasteczko Halloween”. Dyniowy król ma przerażające usta i garnitur w czarne prążki, a Sally dekorowane oczy i niestaranny wygląd szmacianej lalki. Ustaw upiornych zakochanych na podstawkach i pokaż ich wszystkim swoim znajomym.

Przestrasz znajomych figurkami do zbudowania Jacka i Sally z serii LEGO® BrickHeadz!

Zestaw LEGO® Jack Skellington i Sally został po raz pierwszy zaprezentowany w 2018 roku. Składa się on z 193 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 41630 Jack Skellington i Sally należy do klocków z tematów LEGO® BrickHeadz™. Seria LEGO® BrickHeadz™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41630.

Instrukcja budowy LEGO® 41630 Jack Skellington i Sally z serii LEGO® BrickHeadz™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41630 Jack Skellington i Sally? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41630 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®