Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 910030 Budka z przekąskami

Snack Shack

Porównaj ceny zestawu 910030 Budka z przekąskami

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 22 maja 2024

LEGO® 910030 Budka z przekąskami szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® Budka z przekąskami został po raz pierwszy zaprezentowany w 2024 roku. Składa się on z 539 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 910030 Budka z przekąskami należy do klocków z tematów LEGO® BrickLink Designer Program. Seria LEGO® BrickLink Designer Program cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 910030.

Instrukcja budowy LEGO® 910030 Budka z przekąskami z serii LEGO® BrickLink Designer Program

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 910030 Budka z przekąskami? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 910030 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®