Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10655 Monster trucki LEGO®

LEGO Monster Trucks

Porównaj ceny zestawu 10655 Monster trucki LEGO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 10655 Monster trucki LEGO® szczegółowe informacje

Zapnij pas i przygotuj się na zawody monster trucków — czerwony wóz teksański współzawodniczy z niebieskim wozem policyjnym w mistrzostwach świata! Rozpędź się na płonącej rampie i przeskocz nad żółtym autem, aby zdobyć nagrodę! Jeśli dojdzie do awarii, na miejscu jest mechanik, gotowy podjechać swoją ciężarówką naprawczą i usunąć usterkę kluczem! Ten kolorowy zestaw LEGO® składający się ze 197 elementów zapewni wiele godzin ekscytującej zabawy! Zestaw zawiera 3 karty z instrukcjami, atrakcyjnylakat i ulotkę dla rodziców z inspirującymi, kreatywnymi pomysłami. Zestaw zawiera 3 minifigurki: kierowcę teksańskiego monster trucka, kierowcę policyjnego monster trucka i mechanika.

Zbuduj i wygraj mistrzostwa monster trucków LEGO®!

Zestaw LEGO® Monster trucki LEGO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 197 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10655 Monster trucki LEGO® należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10655.

Instrukcja budowy LEGO® 10655 Monster trucki LEGO® z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10655 Monster trucki LEGO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10655 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®