Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10662 Zestaw kreatywny LEGO®

LEGO Creative Bucket

Porównaj ceny zestawu 10662 Zestaw kreatywny LEGO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10662 Zestaw kreatywny LEGO® szczegółowe informacje

Zestaw kreatywny LEGO® zawiera ponad 600 kolorowych elementów, które pozwolą na niekończącą się zabawę w budowanie. Buduj domy, farmy i zoo, a potem używaj zbudowanych modeli w zabawie! W zestawie ponad 600 elementów, w tym kółka i klocki z dekoracjami przedstawiającymi oczy i twarze. Załączona broszura zawiera przejrzyste instrukcje budowania i wiele inspirujących pomysłów, jak budować w kreatywny sposób.

Wprowadzenie do świata zabawy dla młodych budowniczych!

Zestaw LEGO® Zestaw kreatywny LEGO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 607 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 10662 Zestaw kreatywny LEGO® należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10662.

Instrukcja budowy LEGO® 10662 Zestaw kreatywny LEGO® z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10662 Zestaw kreatywny LEGO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10662 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®