Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 5482 Klocki LEGO® Budowa domów

Ultimate House Building Set

Porównaj ceny zestawu 5482 Klocki LEGO® Budowa domów

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 5482 Klocki LEGO® Budowa domów szczegółowe informacje

Zacznijmy budowę! Ten zestaw do budowania i projektowania domów pozwala małym budowniczym na stworzenie różnorodnych budowli na wielu poziomach trudności.

Zestaw LEGO® Klocki LEGO® Budowa domów został po raz pierwszy zaprezentowany w 2006 roku. Składa się on z 674 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 5482 Klocki LEGO® Budowa domów należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 5482.

Instrukcja budowy LEGO® 5482 Klocki LEGO® Budowa domów z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 5482 Klocki LEGO® Budowa domów? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 5482 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®