Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów

Cars Building Set
od 153,36 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów

Sklep Cena
amazon.co.uk amazon.co.uk 153,36 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów szczegółowe informacje

Chcesz zbudować super samochód? Zbuduj różnego rodzaju samochody LEGO oraz stację benzynową, korzystając z prostych instrukcji lub dodatkowych pomysłów. Mnóstwo kreatywnej zabawy!

Zestaw LEGO® LEGO® Zestaw do budowy samochodów został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku. Składa się on z 139 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 153,36 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 5898.

Instrukcja budowy LEGO® 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 5898 LEGO® Zestaw do budowy samochodów? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 5898 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®