Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 5929 Zamkowy zestaw LEGO®

Knight and Castle Building Set

Porównaj ceny zestawu 5929 Zamkowy zestaw LEGO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 5929 Zamkowy zestaw LEGO® szczegółowe informacje

Poznaj krainę zamków i smoków! Możliwości budowy zamków ogranicza tylko wyobraźnia. Zestaw zawiera prostą instrukcję ze średniowiecznymi inspiracjami, minifigurkę rycerza z mieczem, ziejącego ogniem smoka i wózek.

Zestaw LEGO® Zamkowy zestaw LEGO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2011 roku. Składa się on z 144 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 5929 Zamkowy zestaw LEGO® należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 5929.

Instrukcja budowy LEGO® 5929 Zamkowy zestaw LEGO® z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 5929 Zamkowy zestaw LEGO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 5929 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®