Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe

Basic Bricks Deluxe

Porównaj ceny zestawu 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe szczegółowe informacje

Klocki LEGO zapewniają niekończącą się radość budowania! Pudło zwierające podstawowe klocki LEGO® potrzebne do budowy niemal wszystkiego — pozwól ponieść się wyobraźni!

Znakomity wybór klocków podstawowych w 9 kolorach, uzupełniający kolekcję LEGO.

Zestaw LEGO® Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 650 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe należy do klocków z tematów LEGO® Bricks & More. Seria LEGO® Bricks & More cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 6177.

Instrukcja budowy LEGO® 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe z serii LEGO® Bricks & More

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 6177 Podstawowe klocki LEGO® — Deluxe? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 6177 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®