Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7097 Górska forteca trolli

Trolls' Mountain Fortress

Porównaj ceny zestawu 7097 Górska forteca trolli

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 7097 Górska forteca trolli szczegółowe informacje

Król został uwięziony w fortecy złego Króla Trolli. Fortecy bronią gigantyczne trolle, zła czarownica i ukryte pułapki. Czy dzielni rycerze zdołają uwolnić króla i uratować królestwo?

Zestaw LEGO® Górska forteca trolli został po raz pierwszy zaprezentowany w 2009 roku. Składa się on z 844 klocków. Opakowanie zawiera 10 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7097 Górska forteca trolli należy do klocków z tematów LEGO® Castle. Seria LEGO® Castle cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7097.

Instrukcja budowy LEGO® 7097 Górska forteca trolli z serii LEGO® Castle

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7097 Górska forteca trolli? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7097 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®