Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek

Advent Calendar

Porównaj ceny zestawu 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek szczegółowe informacje

24 dni radosnych niespodzianek z Zamkiem LEGO. Zbuduj magiczny świat zamków przy pomocy figurek i specjalnych elementów znajdujących sie w tym zestawie. Rozgrywaj swoje własne scenariusze zabawy na macie znajdującej się na wieku opakowania. Tylko teraz za pomocą 24 niespodzianek stworzysz zaczarowany świat Zamku LEGO!

Zestaw LEGO® Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 176 klocków. Opakowanie zawiera 9 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek należy do klocków z tematów LEGO® Castle. Seria LEGO® Castle cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7979.

Instrukcja budowy LEGO® 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek z serii LEGO® Castle

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7979 Kalendarz adwentowy LEGO® Zamek? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7979 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®