Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 60014 Patrol straży przybrzeżnej

Coast Guard Patrol
od 699,00 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 449 szt.
  • Liczba minifigurek: 6 szt.
  • Cena katalogowa: 299,99 zł
  • Seria: LEGO® City
  • Rok prezentacji: 2013
  • Wiek: od 5+
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 60014 Patrol straży przybrzeżnej

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 699,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 60014 Patrol straży przybrzeżnej szczegółowe informacje

Wyrusz w kierunku latarni morskiej z patrolem straży przybrzeżnej LEGO® City! Kobieta i mężczyzna utknęli na morzu w przeciekającym pontonie, a wokół nich krążą trzy rekiny! Użyj łodzi podwodnej i helikoptera, które są transportowane na pokładzie łodzi patrolu straży przybrzeżnej, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Rzuć rozbitkom koła ratunkowe, wciągnij ich na pokład helikoptera i odstrasz rekiny za pomocą armatek wodnych! W skład zestawu wchodzą 3 rekiny i 6 minifigurek z akcesoriami: pilot, kapitan, członek załogi, ratownik, mężczyzna i kobieta.

Napraw ponton razem z patrolem straży przybrzeżnej!

Zestaw LEGO® Patrol straży przybrzeżnej został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 449 klocków. Opakowanie zawiera 6 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 60014 Patrol straży przybrzeżnej należy do klocków z tematów LEGO® City. Seria LEGO® City cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 699,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 60014.

Instrukcja budowy LEGO® 60014 Patrol straży przybrzeżnej z serii LEGO® City

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 60014 Patrol straży przybrzeżnej? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 60014 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®