Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy

Arctic Helicrane
od 449,00 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 262 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 129,99 zł
  • Seria: LEGO® City
  • Rok prezentacji: 2014
  • Wiek: od 5+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 449,00 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 533,15 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 575,18 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy szczegółowe informacje

Zapewnij powietrzne wsparcie ekspedycji naukowej za pomocą arktycznego helikoptera dźwigowego z serii LEGO® City! Wybierz się na eksplorację dzikiej krainy na saniach ciągniętych przez psy husky! Towarzyszyć ci będzie badacz Arktyki z aparatem fotograficznym, latarką i radarem. Przeskanuj wielką bryłę lodu w poszukiwaniu ukrytych w środku kryształów, a następnie skontaktuj się przez krótkofalówkę z bazą, aby wezwać niesamowity helikopter dźwigowy. Lataj nad skutym lodem terenem i użyj wciągarki,aby podnieść pojemnik z tajemniczą bryłą lodu, którą zawieziesz do bazy w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań. W zestawie minifigurki badacza Arktyki i pilota z wyborem dodatków.

Wsiądź do arktycznego helikoptera dźwigowego z serii LEGO® City i poleć pomóc badaczce, która wybrała się w teren psim zaprzęgiem.

Zestaw LEGO® Arktyczny helikopter dźwigowy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 262 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy należy do klocków z tematów LEGO® City. Seria LEGO® City cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 449,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 60034.

Instrukcja budowy LEGO® 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy z serii LEGO® City

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 60034 Arktyczny helikopter dźwigowy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 60034 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®