Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7238 Śmigłowiec straży pożarnej

Fire Helicopter

Porównaj ceny zestawu 7238 Śmigłowiec straży pożarnej

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 7238 Śmigłowiec straży pożarnej szczegółowe informacje

Wskakuj na pokład śmigłowca i leć na ratunek LEGO City! Tylko Ty możesz gasić pożary tam, gdzie inni nie mają szans dotrzeć. Działaj szybko, a zasłużysz na uznanie! A może nawet na medal za odwagę!

Zestaw LEGO® Śmigłowiec straży pożarnej został po raz pierwszy zaprezentowany w 2005 roku. Składa się on z 75 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7238 Śmigłowiec straży pożarnej należy do klocków z tematów LEGO® City. Seria LEGO® City cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7238.

Instrukcja budowy LEGO® 7238 Śmigłowiec straży pożarnej z serii LEGO® City

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7238 Śmigłowiec straży pożarnej? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7238 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®