Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30563 Zbuduj własnego superślimaka

Build a Snail
od 20,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 30563 Zbuduj własnego superślimaka

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 20,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 30563 Zbuduj własnego superślimaka szczegółowe informacje

Rozpal wyobraźnię dzieci, zachęcając je do zbudowania superakcesoriów, które pomogą ślimakowi pokonać przeszkody z dołączonej instrukcji z obrazkami.

Zestaw LEGO® Zbuduj własnego superślimaka został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 36 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 30563 Zbuduj własnego superślimaka należy do klocków z tematów LEGO® Classic. Seria LEGO® Classic cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 20,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30563.

Instrukcja budowy LEGO® 30563 Zbuduj własnego superślimaka z serii LEGO® Classic

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30563 Zbuduj własnego superślimaka? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30563 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®