Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10293 Wizyta Świętego Mikołaja

Santa’s Visit
od 392,00 zł 479,99 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 1445 szt.
 • Liczba minifigurek: 4 szt.
 • Cena katalogowa: 479,99 zł
 • Seria: LEGO® Creator Expert
 • Rok prezentacji: 2021
 • Wiek: od 18+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10293 Wizyta Świętego Mikołaja

Sklep Cena
avans.pl avans.pl 392,00 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 394,49 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 411,34 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 414,01 zł Sprawdź
komputronik.pl komputronik.pl 426,74 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 454,49 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

479,99 zł Sprawdź
urwis.pl urwis.pl 504,54 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 635,30 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 635,30 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 10293 Wizyta Świętego Mikołaja szczegółowe informacje

Sięgnij po zestaw LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja (10293), by poczuć wigilijne emocje. Zbierz rodzinę przy wciągającej zabawie w budowanie świątecznego modelu, który ma wszystko, co potrzebne do przeżycia idealnej Wigilii. Model pokazuje przytulne, tradycyjne wnętrze domu z kominkiem, mlekiem, ciasteczkami i pończochą. Jest tam także duży komin, by Święty Mikołaj mógł dostać się do środka i spełnić świąteczne życzenia!

Dziś Wigilia, więc Święty Mikołaj jest już w drodze!

Marzą Ci się idealne święta? Model do budowania LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja (10293) może być idealnym rozpoczęciem tego wyjątkowego okresu. Ten pełen ciepła projekt pozwoli miło spędzić czas dorosłym i całym rodzinom. Zbuduj kunsztowny model bożonarodzeniowego domu, który cieszy oko mnóstwem detali i świetnie nadaje się na ozdobę wnętrza.

Model zbudowany na tradycji
Czy uda Ci się wypatrzyć wszystkie szczegóły, które decydują o wyjątkowości Wigilii? Jest tam talerz ciasteczek, mleko i miejsce przy stole dla Świętego Mikołaja, a na kominku zobaczysz dwie skarpety na prezenty. Wnętrze także zostało odtworzone z dbałością o detale. W zestawie jest nawet choinka ze światełkami, które zaświecą się, gdy naciśniesz lekko czubek. Uzupełnieniem tej radosnej scenki są dodatki w rodzaju prezentów, skrzynki na listy i klockowych gałęzi pod „ośnieżonym” dachem.

Zachwycający świąteczny projekt konstrukcyjny
Wizyta Świętego Mikołaja to część kolekcji zestawów LEGO, które ukazują zimową wiejską scenerię — modeli dla dorosłych, które nawiązują do tematyki świąt.

 • Sięgnij po zestaw konstrukcyjny LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja (10293) i poczuj magię Bożego Narodzenia. Uroczy domek jest tradycyjnie przygotowany na odwiedziny Świętego Mikołaja i może być piękną ozdobą pokoju.
 • W komplecie są cztery minifigurki — tata, mama, dziewczynka i Święty Mikołaj, więc można budować niezliczone świąteczne scenki. Można nawet zobaczyć, jak Święty Mikołaj opuszcza się przez wielki komin prosto do kominka!
 • Wypatrywanie wszystkich świątecznych detali misternego wnętrza będzie miłą rozrywką. Jest tam talerz ciasteczek i mleko dla Świętego Mikołaja, na kominku zobaczysz skarpety, a po całym domu są poukrywane prezenty.
 • Model wygląda doskonale z każdej strony — trudno o lepszą sezonową ozdobę. W kuchni jest nawet piękny mikser zbudowany z klocków.
 • Spraw, by Twoja świąteczna scenka nabrała blasku. W choince jest świecący klocek, który zaświeci się po naciśnięciu jej czubka (bateria w komplecie).
 • Brakuje Ci pomysłu na świąteczne prezenty? Ten zestaw konstrukcyjny to doskonała pozycja dla fanów klocków LEGO® oraz dorosłych i całych rodzin lubiących modele, które mogą również posłużyć za ozdobę.
 • Ten kolekcjonerski świąteczny domek ma ok. 19 cm wysokości, 27 cm szerokości i 16 cm głębokości. Tylną część dachu można odsunąć na zewnątrz, co pozwala sięgnąć do sypialni na piętrze.
 • Ten kolekcjonerski zestaw LEGO® ze świątecznym domkiem jest częścią gamy modeli konstrukcyjnych, które ukazują zimową wiejską scenerię i są przeznaczone specjalnie dla dorosłych miłośników budowania.
 • Elementy konstrukcyjne LEGO® powstają z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu wszystkie klocki mają jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO® powstają z myślą o bezpieczeństwie i jakości. Rygorystycznie testujemy wszystkie z nich, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny co piękny.

Zestaw LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 1445 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10293 Wizyta Świętego Mikołaja należy do klocków z tematów LEGO® Creator Expert. Seria LEGO® Creator Expert cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 392,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10293.

Instrukcja budowy LEGO® 10293 Wizyta Świętego Mikołaja z serii LEGO® Creator Expert

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10293 Wizyta Świętego Mikołaja? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10293 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®