Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg

Christmas Train
od 399,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 399,99 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg szczegółowe informacje

Wsiądź do świątecznego pociągu! Ten świąteczny model charakteryzuje się kolorystyką łączącą czerwień, czerń i złoto i wyposażony jest w lokomotywę, wagon ze słodyczami, wagon pasażerski, działające koła i sprzęgi wagonów, choinkę, znak kolejowy, a także elementy reprezentujące słodycze. Możesz także dołączyć własne zbudowane z klocków wagony lub połączyć ten model z zestawem 40139 Chatka z piernika, aby wzbogacić świąteczną zabawę!

Zbuduj świąteczny pociąg!

Zestaw LEGO® BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 233 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg należy do klocków z tematów LEGO® Creator. Seria LEGO® Creator cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 399,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40138.

Instrukcja budowy LEGO® 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg z serii LEGO® Creator

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40138 BEZPŁATNIE: Świąteczny pociąg? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40138 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®