Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™

Lena Luthor Kryptomite Factory
od 399,77 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 399,77 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™ szczegółowe informacje

O nie, Lena Luthor™ porwała Krypto™! Zabrała go do swojego tajnego laboratorium w porcie. Chce wykraść jego supermoce, żeby wyprodukować złośliwych Kryptomitów. Pędź do fabryki i pomóż Supergirl™ uratować Krypto, by pokrzyżować plany Leny. Ale uważaj — gdy niebieski zmieszany Kryptomita™ strzela do Ciebie z dachu, Lena Luthor może uciec z nowymi Kryptomitami. Złap ją, zanim będzie za późno!

Nie pozwól Lenie Luthor™ stworzyć nowych złośliwych Kryptomitów!

Zestaw LEGO® Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2017 roku. Składa się on z 432 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™ należy do klocków z tematów LEGO® DC Super Hero Girls. Seria LEGO® DC Super Hero Girls cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 399,77 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41238.

Instrukcja budowy LEGO® 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™ z serii LEGO® DC Super Hero Girls

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41238 Fabryka Kryptomitu™ Leny Luthor™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41238 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®