Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30603 Batman™ — Mr. Freeze

Batman Classic TV Series - Mr. Freeze
od 130,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 30603 Batman™ — Mr. Freeze

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 130,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 30603 Batman™ — Mr. Freeze szczegółowe informacje

Sięgnij po zamrażacz Mr. Freeze'a™ i przygotuj się do mrożącej krew w żyłach potyczki z udziałem minifigurki znanej z klasycznego serialu telewizyjnego o Batmanie™.

Zestaw LEGO® Batman™ — Mr. Freeze został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 16 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 30603 Batman™ — Mr. Freeze należy do klocków z tematów LEGO® DC Super Heroes. Seria LEGO® DC Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 130,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30603.

Instrukcja budowy LEGO® 30603 Batman™ — Mr. Freeze z serii LEGO® DC Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30603 Batman™ — Mr. Freeze? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30603 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®