Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze

The Batmobile and the Two-Face Chase
od 752,94 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze

Sklep Cena
amazon.fr amazon.fr 752,94 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 782,93 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze szczegółowe informacje

Batman jedzie w kierunku banku swoim Batmobilem i nagle dostrzega swojego przeciwnika Harveya - Dwie Twarze i jego pomocników, którzy odjeżdżają z olbrzymim sejfem! Pomóż Batmanowi powstrzymać Harveya - Dwie Twarze i zwrócić sejf! Zestaw zawiera 5 minifigurek: Batmana, Harveya - Dwie Twarze, 2 pomocników i strażnika.

Zestaw LEGO® Pościg za człowiekiem Dwie Twarze został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 531 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze należy do klocków z tematów LEGO® DC Super Heroes. Seria LEGO® DC Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 752,94 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 6864.

Instrukcja budowy LEGO® 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze z serii LEGO® DC Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 6864 Pościg za człowiekiem Dwie Twarze? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 6864 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®