Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76095 Aquaman™: Atak Black Manty

Aquaman: Black Manta Strike
od 212,81 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 235 szt.
  • Liczba minifigurek: 3 szt.
  • Cena katalogowa: 169,99 zł
  • Seria: LEGO® DC Super Heroes
  • Rok prezentacji: 2018
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 76095 Aquaman™: Atak Black Manty

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 212,81 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 76095 Aquaman™: Atak Black Manty szczegółowe informacje

Odwiedź podwodny świat Atlantydy i pomóż Aquamanowi™ oraz Merze™ w walce z łodzią podwodną Black Manty™ w zestawie LEGO® DC Super Heroes 76095 Aquaman: Atak Black Manty. Uważaj na sprężynowe działko i szybkostrzelny miotacz na sześć pocisków zamontowane na łodzi. Potężnym trójzębem Aquamana odeprzyj ataki rekina i Black Manty uzbrojonego w miecz. Odgrywaj emocjonujące sceny z filmu „Aquaman” lub twórz własne niezapomniane przygody. Czy pomożesz bohaterom LEGO DC Super Heroes pokonać groźnego Black Mantę i odkryć skarb ukryty w wodorostach?

Rozegraj pojedynek między Aquamanem™ a Black Mantą™ na Atlantydzie!

Zestaw LEGO® Aquaman™: Atak Black Manty został po raz pierwszy zaprezentowany w 2018 roku. Składa się on z 235 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76095 Aquaman™: Atak Black Manty należy do klocków z tematów LEGO® DC Super Heroes. Seria LEGO® DC Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 212,81 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76095.

Instrukcja budowy LEGO® 76095 Aquaman™: Atak Black Manty z serii LEGO® DC Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76095 Aquaman™: Atak Black Manty? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76095 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®