Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™

Batman Batwing and The Riddler Heist
od 542,90 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 489 szt.
  • Liczba minifigurek: 4 szt.
  • Cena katalogowa: 229,99 zł
  • Seria: LEGO® DC Super Heroes
  • Rok prezentacji: 2019
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 542,90 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™ szczegółowe informacje

LEGO® Batman™, komisarz Gordon™ i SHAZAM!™ próbują powstrzymać napad Człowieka-Zagadki na bank. Pomóż im! Superzłoczyńca otworzył skradziony sejf, zaczepił go do swojego helikoptera i spokojnie odlatuje. Ruszaj za nim w pogoń potężnym samolotem Batwing Batmana oraz radiowozem komisarza Gordona. Uważaj na rakiety wystrzeliwane z helikoptera i ostrzelaj przestępcę multimiotaczami oraz innym ciekawym uzbrojeniem Batwinga. Z tym rewelacyjnym zestawem do budowania zabawa nigdy się nie kończy! Zatrzymaj helikopter i złap Człowieka-Zagadkę™, zanim ucieknie ze skradzioną gotówką i klejnotami!

Pełen akcji zestaw z Batmanem™ pozwoli Ci rozegrać pogoń za Człowiekiem-Zagadką™!

Zestaw LEGO® Batwing i napad Człowieka-Zagadki™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2019 roku. Składa się on z 489 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™ należy do klocków z tematów LEGO® DC Super Heroes. Seria LEGO® DC Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 542,90 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76120.

Instrukcja budowy LEGO® 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™ z serii LEGO® DC Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76120 Batwing i napad Człowieka-Zagadki™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76120 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®