Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów

Dino Air Tracker

Porównaj ceny zestawu 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów szczegółowe informacje

Zostań pilotem ogromnego helikoptera z podwójnym kokpitem, wyposażonego w siatkę na dinozaury i ruchomy podnośnik. Możesz również kierować pojazdem terenowym ATC z klatką-pułapką na T-Rexa. Jeśli go złapiesz, możesz przenieść go w bezpieczne miejsce za pomocą haka umieszczonego pod helikopterem. Uważaj! Oczy i język T-Rexa świecą w ciemności!

Zestaw LEGO® Helikopter – tropiciel dinozaurów został po raz pierwszy zaprezentowany w 2005 roku. Składa się on z 711 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów należy do klocków z tematów LEGO® Dino. Seria LEGO® Dino cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7298.

Instrukcja budowy LEGO® 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów z serii LEGO® Dino

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7298 Helikopter – tropiciel dinozaurów? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7298 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®