Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7468 Księżycowa misja Saturn V

Saturn V Moon Mission

Porównaj ceny zestawu 7468 Księżycowa misja Saturn V

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 7468 Księżycowa misja Saturn V szczegółowe informacje

Potężne rakiety nośne bezpiecznie zaniosą Ciebie i Twój lądownik na księżyc. Na powierzchni możesz pobierać próbki ze swojego Księżycowego Łazika.

Zestaw LEGO® Księżycowa misja Saturn V został po raz pierwszy zaprezentowany w 2003 roku. Składa się on z 178 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 7468 Księżycowa misja Saturn V należy do klocków z tematów LEGO® Discovery. Seria LEGO® Discovery cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7468.

Instrukcja budowy LEGO® 7468 Księżycowa misja Saturn V z serii LEGO® Discovery

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7468 Księżycowa misja Saturn V? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7468 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®