Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41157 Karawana podróżna Roszpunki

Rapunzel's Travelling Caravan
od 199,45 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 323 szt.
  • Cena katalogowa: 179,99 zł
  • Seria: LEGO® Disney™
  • Rok prezentacji: 2018
  • Wiek: od 6+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41157 Karawana podróżna Roszpunki

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 199,45 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 41157 Karawana podróżna Roszpunki szczegółowe informacje

Dołącz do księżniczki Roszpunki oraz Kasandry, jej przyjaciółki i obrończyni, w zestawie LEGO® l Disney 41157 Karawana podróżna Roszpunki i poszukaj razem z nimi nowych przygód w królestwie Corony. Pomóż Maximusowi pociągnąć karawanę i zatrzymać się na skraju lasu. Możesz tam poćwiczyć strzelanie z łuku do celu, ale uważaj na zaczarowane kamienie! Z karawany wyciągnij dodatkowe łóżko, by w nocy zrobić miejsce do spania dla dwojga. Ten ciekawy zestaw LEGO® l Disney Princess można budować i przebudowywać na różne sposoby, tworząc nieskończone historie z podróży.

Przeżyj przygody w karawanie z Roszpunką i Kasandrą!

Zestaw LEGO® Karawana podróżna Roszpunki został po raz pierwszy zaprezentowany w 2018 roku. Składa się on z 323 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 41157 Karawana podróżna Roszpunki należy do klocków z tematów LEGO® Disney™. Seria LEGO® Disney™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 199,45 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41157.

Instrukcja budowy LEGO® 41157 Karawana podróżna Roszpunki z serii LEGO® Disney™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41157 Karawana podróżna Roszpunki? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41157 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®