Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy

Anny and Elsa's Storybook Adventures
od 218,53 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 133 szt.
 • Liczba minifigurek: 2 szt.
 • Cena katalogowa: 99,99 zł
 • Seria: LEGO® Disney™
 • Rok prezentacji: 2020
 • Wiek: od 5+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy

Sklep Cena
amazon.pl amazon.pl 218,53 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 229,75 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 247,96 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 253,92 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 263,53 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy szczegółowe informacje

Otwórz książkę, by odkryć mikroskopijny świat, który mieści się w zamku! Przejdź przez most do zamku Arendelle i zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w środku. Pomóż księżniczce Elzie z filmu Disneya zaśpiewać, podczas gdy Anna będzie jej akompaniować. Później możesz skoczyć do sypialni i uciąć sobie drzemkę. Odśwież się, ubierz ciepło i biegnij na sanki. Elza właśnie wywołuje śnieg! Ziuuuu! Jazda na sankach z przyjaciółmi to super zabawa! Zbudujemy bałwana?

Podaruj fanom „Krainy lodu 2” książkę z niezwykłą miniaturką filmowego świata!

Wyjątkowy zestaw LEGO® ǀ Disney 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy zachęci dzieci do odgrywania scenek z zamku Arendelle. W pudełku czeka książka z dwiema sekcjami: zamkiem ze składanym dachem i wnętrzem (wspaniały fortepian i sypialnia) oraz terenami wokół zamku z mostem, a także dwa arkusze naklejek do ozdabiania książki.

Mnóstwo emocji i odgrywanie ról, gdziekolwiek jesteś
Ten przenośny zestaw zapewni dziecięcej wyobraźni solidną dawkę gimnastyki. Mozna się nim bawić osobno lub łączyć go z innymi zestawami LEGO ǀ Disney, by mieć jeszcze więcej możliwości kreowania. Świetnie nadaje się on na prezent dla każdego fana filmu „Kraina lodu 2”.

Ulubione postacie i scenki pozwolą łatwo rozpocząć zabawę
W tym kreatywnym filmowym zestawie czekają trzy mikrolaleczki: disnejowskie księżniczki Elsa i Anna oraz Kristoff, a także figurka Olafa. Dzięki nim oraz pobudzającym wyobraźnię fragmentom doskonale znanego świata mali fani nie będą mieć problemu z rozpoczęciem zabawy.

 • Podaruj dzieciom pomysłowy zestaw LEGO® ǀ Disney 43175 z disnejowskimi bohaterami Elzą, Anną, Kristoffem i Olafem, aby zachęcić je do wcielania się w role postaci z filmu lub wymyślania własnych opowieści. Zabawa zaczyna się od otwarcia książki!
 • Co ciekawego można znaleźć w okolicach zamku? Odkrywanie zamku i terenów wokół niego, wymyślanie historii oraz jazda na sankach w towarzystwie księżniczki Anny i Olafa dostarczy dzieciom inspiracji do kreatywnej zabawy.
 • Figurki popularnych postaci w skali mikro świetnie nadają się do łączenia z innymi zestawami. Dzieci mogą szukać przygód z disnejowskimi księżniczkami Elzą i Anną oraz Kristoffem, pobawić się na śniegu z Olafem albo wymyślić coś nowego!
 • Ten cudowny zestaw ucieszy fanów filmu „Kraina Lodu 2” Disneya. Sprytnie pomyślana książka kryje w sobie świat w skali mikro i będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 5 lat — podaruj go pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji!
 • Przenośna zabawka podróżna z mikroświatem, którą zabierzesz wszędzie. Książka ma ok. 23 cm szerokości, 12 cm grubości i 8 cm wysokości, więc nadaje się do zabrania w podróż i z pewnością przyciągnie poszukiwaczy nowych przygód.
 • Wiele godzin zabawy dla dziecięcej wyobraźni! Zabawki bez baterii, zaprojektowane z myślą o zabawie bez scenariusza, wzmacniają umiejętność zabawy w grupie i rozwiązywania problemów, dając dzieciom niezależność i radość z wymyślania historii.
 • Zabawa rozpocznie się, gdy tylko otworzysz książkę. Dzięki łatwym do zrozumienia instrukcjom dzieci nie będą mieć problemów ze zbudowaniem zestawu i będą się doskonale bawić przy wymyślaniu własnych przygód lub odtwarzaniu scenariuszy z książki.
 • Podaruj dzieciom zestawy LEGO® ǀ Disney z pięknie odtworzonymi znajomymi postaciami i scenami. Ten pomysłowy zestaw nawiązuje do filmu „Kraina lodu 2” i zawiera elementy ułatwiające rozpoczęcie zabawy. Stymuluje kreatywność i rozwój umiejętności.
 • Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dziękiczemu zachowują jednolitą formę, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • W Grupie LEGO upuszczamy, podgrzewamy, zgniatamy, skręcamy i badamy klocki oraz elementy LEGO®, by sprawdzić, czy każda zabawka do budowania spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw LEGO® Książka z przygodami Anny i Elzy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku. Składa się on z 133 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy należy do klocków z tematów LEGO® Disney™. Seria LEGO® Disney™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 218,53 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 43175.

Instrukcja budowy LEGO® 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy z serii LEGO® Disney™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 43175 Książka z przygodami Anny i Elzy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 43175 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®