Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka

Elsa and the Nokk Storybook
od 65,99 zł 89,99 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 125 szt.
 • Liczba minifigurek: 4 szt.
 • Cena katalogowa: 89,99 zł
 • Seria: LEGO® Disney™
 • Rok prezentacji: 2021
 • Wiek: od 5+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka

Sklep Cena
amazon.pl amazon.pl 65,99 zł Sprawdź
electro.pl electro.pl 65,99 zł Sprawdź
mediaexpert.pl mediaexpert.pl 65,99 zł Sprawdź
avans.pl avans.pl 65,99 zł Sprawdź
empik.com empik.com 66,36 zł Sprawdź
maxelektro.pl maxelektro.pl 66,99 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 67,30 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 69,79 zł Sprawdź
urwis.pl urwis.pl 70,38 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 71,99 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 71,99 zł Sprawdź
gandalf.com.pl gandalf.com.pl 74,14 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 77,22 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 80,00 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 82,05 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

89,99 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 96,01 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka szczegółowe informacje

Odkryj zamknięty w książce świat zabawy w miniaturze! Wybierz się z disnejowską bohaterką Elzą do Zaklętego Lasu, który leży daleko poza granicami Arendelle. Na miejscu spotkacie Nokka, legendarnego ducha wody, którego moc jest równie wielka, jak Elzy. Zamrożony Nokk z chęcią zabierze Elzę na przejażdżkę po krainach północy, ale pamiętaj — to niebezpieczne miejsce i bez przyjaciół możesz sobie nie poradzić. Czy pomożesz Elzie zaopiekować się duchami natury?

W fajnej książce z „Krainą Lodu 2” czekają niekończące się przygody !

Pomysłowy zestaw LEGO® ǀ Disney Książka z przygodami Elsy i Nokka (43189) pozwoli dzieciom ponownie odwiedzić świat z disnejowskiej „Krainy lodu 2”. W pudełku znajdą otwieraną książkę, którą można przerabiać i ozdabiać naklejkami z dołączonego arkusza. Zestaw zawiera drukowane instrukcje budowania, ale dzieci mogą też skorzystać z cyfrowych instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions. Są tam funkcje przybliżania, obrotu i wizualizacji, a z taką pomocą nawet maluchy poczują się jak mistrzowie konstrukcji. Super!

Zawsze pod ręką
Ten przenośny zestaw z licznymi funkcjami i inspirującymi elementami obiecuje mnóstwo radości. Można bawić się nim osobno lub łączyć z innymi zabawkami LEGO ǀ Disney.

Popularne postacie i ciekawe sceny
Ten kreatywny zestaw LEGO ǀ Disney z książką to świetna nagroda dla grzecznego dziecka. Pozwala szybko zacząć zabawę i zawiera trzy mikrolaleczki — Idunę oraz dwie wersje figurki Elsy — oraz figurki LEGO Olafa, Nokka i Giganta Ziemi.

 • Zestaw LEGO® ǀ Disney Książka z przygodami Elsy i Nokka (43189) zachęca do odgrywania ekscytujących scen z filmu i kreatywnej zabawy. Wystarczy otworzyć książkę!
 • Co czeka w zaczarowanym lesie i poza jego granicami? Odpowiedź znajdziesz w zestawie, który zawiera otwieraną książkę z dwustronnym modelem pośrodku, naklejki do swobodnego dekorowania i mnóstwo elementów, które ułatwiają rozpoczęcie zabawy.
 • Miniaturki popularnych postaci Disneya — Elsy, Olafa, Giganta Ziemi, Nokka i Iduny — zapraszają na niezapomniane przygody. Dzieci mogą bawić się nimi w tym zestawie albo wykorzystać inne zabawki ze swojej kolekcji.
 • Ten zestaw to idealny prezent dla chłopców i dziewczynek od piątego roku życia, którzy przepadają za „Krainą Lodu 2” Disneya. Po otwarciu książki dzieci zobaczą miniaturkę kompletnego świata pełnego okazji do emocjonującej zabawy.
 • Przenośna zabawka z przygodami. Otwarta książka ma ok. 23 cm szerokości, 12 cm głębokości i 8 cm wysokości — dzięki takim rozmiarom dzieci będąmogły wymyślać nowe przygody, a jednocześnie zabrać zestaw w podróż.
 • Drukowane instrukcje budowania są świetne, ale cyfrowe instrukcje Instructions PLUS są jeszcze lepsze! Dzięki aplikacji LEGO® Building Instructions mali budowniczowie mogą korzystać z funkcji zoomu i wizualizować powstające modele.
 • Dzięki mikrolaleczkom z wieloma szczegółami i znajomym sceneriom zabawkowy domek z filmu „Kraina lodu 2” Disneya podsunie dzieciom wiele pomysłów na zabawę i zachęci je do swobodnego tworzenia, pomagając rozwijać ważne umiejętności.
 • Elementy LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Książka z przygodami Elzy i Nokka został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 125 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka należy do klocków z tematów LEGO® Disney™. Seria LEGO® Disney™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 65,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 43189.

Instrukcja budowy LEGO® 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka z serii LEGO® Disney™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 43189 Książka z przygodami Elzy i Nokka? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 43189 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®