Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO®

Creative Suitcase
  • Liczba elementów: 135 szt.
  • Cena katalogowa: 179,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2014
  • Wiek: od 2+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO® szczegółowe informacje

Powiększ kolekcję LEGO® DUPLO® swojego dziecka o ten piękny zestaw klasycznych jasnych klocków DUPLO. Znajdują się w nim klocki z oczkami, które przydają się przy tworzeniu różnych postaci i zwierzątek, a także podwozia motywujące do budowania własnych pojazdów. Ten doskonale dobrany zestaw klocków daje nieograniczone możliwości zabawy. Wszystkie klocki mieszczą się do lekkiej kartonowej walizeczki dla maluchów, która lubią podróżować ze swoimi zabawkami. W środku walizki znajdują się też materiały pokazujące, jak można wykorzystać klocki DUPLO wchodzące w skład zestawu.

Baw się LEGO® DUPLO® gdziekolwiek jesteś!

Zestaw LEGO® Kreatywna walizka LEGO® DUPLO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 135 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO® należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10565.

Instrukcja budowy LEGO® 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO® z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10565 Kreatywna walizka LEGO® DUPLO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10565 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®