Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka

Delivery vehicle
  • Liczba elementów: 19 szt.
  • Cena katalogowa: 79,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 2+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka szczegółowe informacje

Załadujmy ciężarówkę LEGO® DUPLO® i przygotujmy ją do drogi! Co dzisiaj przewozimy? Pomóż kierowcy załadować jasne klocki przez otwierane drzwi, a następnie usiądź w kabinie i ruszaj w drogę. Ciężarówka zawiera kabinę oraz ruchome podwozie, które są bardzo łatwe w budowie. Mali kierowcy ciężarówek na pewno pokochają ten pojazd i chętnie użyją go w swoich zabawach, a dodatkowe klocki pomogą w rozwijaniu umiejętności budowania prostych modeli. W zestawie figurka kierowcy ciężarówki LEGO DUPLO.

Załaduj jasne klocki do ciężarówki LEGO® DUPLO®!

Zestaw LEGO® LEGO® DUPLO® Ciężarówka został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 19 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10601.

Instrukcja budowy LEGO® 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10601 LEGO® DUPLO® Ciężarówka? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10601 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®