Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO®

Creative Building Box
  • Liczba elementów: 70 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 99,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 1.5+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO® szczegółowe informacje

Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO® — bogate źródło inspiracji! Co Twój maluch jest w stanie stworzyć za pomocą pudełka pełnego dużych klocków LEGO DUPLO? Opowiadaj ciekawe historie za pomocą klocków z dekoracjami związanymi z wakacjami, aby pobudzić wyobraźnię dziecka i zachęcić je do nieograniczonej kreatywności. W zestawie zawarto także klocki do zbudowania samochodu z oddzielną osią, otwierane drzwi i okno, a także akcesoria takie jak parasolka, teczka, krzesła i kwiaty. Kolorowe klocki LEGO DUPLO są opracowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. W zestawie 2 figurki dzieci LEGO DUPLO.

Idealna inspiracja do nieograniczonej kreatywności z użyciem klocków LEGO® DUPLO®!

Zestaw LEGO® Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 70 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO® należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 15 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10618.

Instrukcja budowy LEGO® 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO® z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10618 Zestaw kreatywnego budowniczego LEGO® DUPLO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10618 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®