Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10816 Moje pierwsze pojazdy

My First Cars and Trucks
  • Liczba elementów: 36 szt.
  • Cena katalogowa: 79,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2016
  • Wiek: od 1.5+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10816 Moje pierwsze pojazdy

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 10816 Moje pierwsze pojazdy szczegółowe informacje

Z zestawem LEGO® DUPLO® Moje pierwsze pojazdy młodzi konstruktorzy nauczą się łączyć podwozia z kolorowymi klockami, by tworzyć najróżniejsze samochody i ciężarówki. To zestaw pełen inspiracji o ogromnym potencjale tworzenia i opowiadania historii, a dekorowane klocki i karty z instrukcjami stanowią gotowe źródło nowych pomysłów. Duże klocki DUPLO są projektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.

Ucz się budowania i stwórz własną flotę pojazdów LEGO® DUPLO®!

Zestaw LEGO® Moje pierwsze pojazdy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 36 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 10816 Moje pierwsze pojazdy należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 15 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10816.

Instrukcja budowy LEGO® 10816 Moje pierwsze pojazdy z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10816 Moje pierwsze pojazdy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10816 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®