Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10825 Maszyna krocząca Milesa

Miles Exo-Flex Suit
od 299,00 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 37 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 119,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2016
  • Wiek: od 2+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10825 Maszyna krocząca Milesa

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 299,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 10825 Maszyna krocząca Milesa szczegółowe informacje

Fani i fanki serialu „Miles z przyszłości”, emitowanego na kanale Disney Junior, będą mogli posadzić Milesa w kabinie niesamowitego pojazdu-robota, aby pomóc mu w badaniu nieznanych planet. Pomóż Milesowi używać wielkich łopat zamontowanych na ramionach ruchomego pojazdu-robota do podnoszenia i badania kosmicznych skał. Małe dzieci mogą też z klocków budować własne roboty i bawić się w odgrywanie fantastycznych przygód. W zestawie figurka LEGO® DUPLO®: Miles.

Wskocz do pojazdu-robota i przygotuj się na kosmiczne przygody z Milesem!

Zestaw LEGO® Maszyna krocząca Milesa został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 37 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10825 Maszyna krocząca Milesa należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 299,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10825.

Instrukcja budowy LEGO® 10825 Maszyna krocząca Milesa z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10825 Maszyna krocząca Milesa? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10825 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®