Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10829 Warsztat Myszki Mickey

Mickey's Workshop
od 277,41 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 18 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 89,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2016
  • Wiek: od 2+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10829 Warsztat Myszki Mickey

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 277,41 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10829 Warsztat Myszki Mickey szczegółowe informacje

Możliwość odgrywania różnych scenek w warsztacie Myszki Miki będzie ogromną frajdą dla małych fanów Disneya. Poza wielkim, czerwonym samochodem, który zapewni wiele godzin zabawy, w zestawie są też klocki z rysunkiem narzędzi, kanapek i znaku warsztatu. Dzięki nim dzieci będą wymyślać własne historie. Klocki LEGO® DUPLO® są utrzymane w jasnych barwach i zaprojektowane specjalnie dla początkujących konstruktorów, dlatego budowanie z nich jest łatwe. Zestaw zawiera figurkę DUPLO: Myszka Miki.

Napraw auto Myszki Miki i wybierzcie się razem na przejażdżkę!

Zestaw LEGO® Warsztat Myszki Mickey został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 18 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10829 Warsztat Myszki Mickey należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 277,41 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10829.

Instrukcja budowy LEGO® 10829 Warsztat Myszki Mickey z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10829 Warsztat Myszki Mickey? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10829 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®