Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10855 Magiczny zamek Kopciuszka

Cinderella's Magical Castle
  • Liczba elementów: 56 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 169,99 zł
  • Seria: LEGO® DUPLO®
  • Rok prezentacji: 2017
  • Wiek: od 2+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10855 Magiczny zamek Kopciuszka

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10855 Magiczny zamek Kopciuszka szczegółowe informacje

Dla fanów Kopciuszka z filmu Disneya możliwość odtworzenia sceny balu na pięknym zamku Księcia będzie okazją do świetnej zabawy. Gdy poruszysz kołami zębatymi, postacie zaczną tańczyć. Nie zapomnij sprawdzać godziny! Ten prosty do zbudowania zestaw z klasycznymi akcesoriami i dekorowanymi klockami sprawi, że magia ożyje, a przy tym pozwoli dzieciom rozwijać umiejętności budowania. W zestawie dwie figurki LEGO® DUPLO®: Kopciuszek i Książę z bajki, a także figurka ptaka.

Kopciuszek i Książę tańczą w Magicznym Zamku. Zatańcz wraz z nimi!

Zestaw LEGO® Magiczny zamek Kopciuszka został po raz pierwszy zaprezentowany w 2017 roku. Składa się on z 56 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 10855 Magiczny zamek Kopciuszka należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10855.

Instrukcja budowy LEGO® 10855 Magiczny zamek Kopciuszka z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10855 Magiczny zamek Kopciuszka? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10855 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®