Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4779 Baszta LEGO® DUPLO®

Defence Tower

Porównaj ceny zestawu 4779 Baszta LEGO® DUPLO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 4779 Baszta LEGO® DUPLO® szczegółowe informacje

Pomóż Dobremu Rycerzowi obronić jego warownię na wybrzeżu przed zakusami Smoczego Rycerza. To, czy zamek oprze się naporowi potężnych machin oblężniczych, zależy od Ciebie. Uważaj! Wróg ukrył się w grocie pod wieżą!

Zestaw LEGO® Baszta LEGO® DUPLO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2005 roku. Składa się on z 64 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 4779 Baszta LEGO® DUPLO® należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4779.

Instrukcja budowy LEGO® 4779 Baszta LEGO® DUPLO® z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4779 Baszta LEGO® DUPLO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4779 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®