Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4863 Wartownik i katapulta

Sentry & Catapult

Porównaj ceny zestawu 4863 Wartownik i katapulta

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 4863 Wartownik i katapulta szczegółowe informacje

Pomóż dobremu rycerzowi zdobyć warownię smoczych rycerzy! Ustaw katapultę na pozycji i dokładnie wyceluj w mroczną wieżę.

Zestaw LEGO® Wartownik i katapulta został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 41 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 4863 Wartownik i katapulta należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4863.

Instrukcja budowy LEGO® 4863 Wartownik i katapulta z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4863 Wartownik i katapulta? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4863 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®