Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 5544 Thomas – Zestaw początkowy

Thomas Starter Set

Porównaj ceny zestawu 5544 Thomas – Zestaw początkowy

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 5544 Thomas – Zestaw początkowy szczegółowe informacje

Thomas ciężko pracuje przewożąc węgiel na wyspie Sodor. Po drodze mija stację Callan, wiatrak oraz semafor, przy którym musi się zatrzymać. Miejmy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać i zdąży na czas.

Zestaw LEGO® Thomas – Zestaw początkowy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 82 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 5544 Thomas – Zestaw początkowy należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 5544.

Instrukcja budowy LEGO® 5544 Thomas – Zestaw początkowy z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 5544 Thomas – Zestaw początkowy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 5544 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®