Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 6146 Samochód pomocy drogowej

Tow Truck

Porównaj ceny zestawu 6146 Samochód pomocy drogowej

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 6146 Samochód pomocy drogowej szczegółowe informacje

Kiedy w mieście LEGO DUPLO zepsuje się jakiś samochód, zaraz z pomocą zjawia się mechanik. Jeśli nie uda się naprawić go na miejscu, zepsute auto zawsze można odwieźć do warsztatu, używając samochodu pomocy drogowej — tak czy inaczej, zadanie zostanie wykonane! Zestaw zawiera samochód pomocy drogowej DUPLO i figurkę mechanika DUPLO.

Naprawiaj pojazdy wspólnie z mechanikiem, korzystając z samochodu pomocy drogowej!

Zestaw LEGO® Samochód pomocy drogowej został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 17 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 6146 Samochód pomocy drogowej należy do klocków z tematów LEGO® DUPLO®. Seria LEGO® DUPLO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 6146.

Instrukcja budowy LEGO® 6146 Samochód pomocy drogowej z serii LEGO® DUPLO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 6146 Samochód pomocy drogowej? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 6146 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®