Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41076 Farran i dziupla z kryształem

Farran and the Crystal Hollow
od 429,98 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 175 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 69,99 zł
  • Seria: LEGO® Elves
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41076 Farran i dziupla z kryształem

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 429,98 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 41076 Farran i dziupla z kryształem szczegółowe informacje

Wraz z elfem ziemi — Farranem Leafshade, podążaj według mapy, aby odkryć tajemną leśną jaskinię. Farran wie, że w tym magicznym miejscu znajdzie klucz ziemi, który pomoże jego nowej przyjaciółce Emily Jones w powrocie do świata ludzi. Jednak klucza chroni uparta wiewiórka — Panna Spry, która za pomocą katapulty wystrzeliwuje złote żołędzie! Pomóż Farranowi ukryć się przed ostrzałem i zebrać wszystkie żołędzie, aby udowodnić Pannie Spry, że nie ma on złych zamiarów. Następnie Farran może użyć swoich magicznych mocy, aby wysadzić kryształy blokujące wejście do jaskini i zabrać klucz ziemi. W zestawie laleczka Farran Leafshade oraz wiewiórka Panna Spry.

Pomóż Farranowi uniknąć latających żołędzi i zabrać klucz ziemi w przygodzie z serii LEGO® Elfy!

Zestaw LEGO® Farran i dziupla z kryształem został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 175 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41076 Farran i dziupla z kryształem należy do klocków z tematów LEGO® Elves. Seria LEGO® Elves cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 429,98 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41076.

Instrukcja budowy LEGO® 41076 Farran i dziupla z kryształem z serii LEGO® Elves

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41076 Farran i dziupla z kryształem? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41076 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®